SPOTKANIE ZE STUDENTAMI UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO
19.04.2011.
 19 kwietnia 2011 roku w Wielkopolskim Biurze Planowania Przestrzennego, z inicjatywy prof. nadzw. UEP dr hab. Waldemara W. Budnera z Katedry Ekonomiki Przestrzennej i Środowiskowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, odbyło się spotkanie ze studentami II roku studiów dziennych I stopnia „Gospodarka Przestrzenna” na Wydziale Zarządzania.
        Studenci wysłuchali prezentacji projektantów WBPP – Wojciecha Zabawy oraz Adama Derc dotyczącej pracy planisty regionalnego. Zaprezentowane zostały najważniejsze aspekty pracy ilustrowane przykładami różnych opracowań sporządzanych w WBPP. Podczas dyskusji projektanci odpowiadali na pytania dotyczące zarówno zagadnień planowania przestrzennego w Wielkopolsce jak i technicznej strony pracy w biurze.
        Spotkanie to było już kolejnym z cyklu prelekcji o praktyce planistycznej, na którym studenci poznańskich uczelni zapoznają się z charakterem pracy planisty regionalnego, złożonością merytoryczną opracowań oraz zapraszani są do odbywania praktyk studenckich w biurze.
Zmieniony ( 27.04.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »