KONKURS FOTOGRAFICZNY
27.06.2012.
 Europejska Sieć Regionów Podmiejskich PURPLE, z którą współpracuje województwo wielkopolskie, organizuje konkurs fotograficzny pt. „Obszary podmiejskie w obiektywie – przedstawienie różnorodności obrzeży miast w Europie”. Na uczestników czekają nagrody pieniężne, w tym główna nagroda w wysokości 500 euro. Miasto i wieś są pojęciami łatwymi do zilustrowania. A obszary leżące pomiędzy nimi, który nie są ani jednoznacznie miejskie, ani wiejskie? Ideą konkursu jest przedstawienie zdjęć, które „opowiadają historię” obszarów podmiejskich podkreślając łączenie cech miejskich i wiejskich oraz dużą różnorodność krajobrazów wynikającą ze znajdującej się na ich terenie działalności gospodarczej, infrastruktury, pasów zieleni, otwartych przestrzeni, dziedzictwa kulturowego, czy zabudowy mieszkalnej.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcia na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 1 września 2012.

Wymagania techniczne
Format: JPEG
Rozmiar: maks. 5MB
Rozdzielczość: min. 300 dpi
Uczestnicy konkursu muszą również zachować zdjęcia w oryginalnym formacie w wysokiej rozdzielczości (min. 300 dpi i 5MB), aby móc je przesłać w wypadku wyboru ich zdjęć na wystawę.
Prosimy o nazwanie zdjęć według schematu: imię_nazwisko.jpg oraz podanie miejsca wykonania zdjęcia.

Warunki uczestnictwa
Uczestnicy mogą zgłosić dowolną liczbę zdjęć, a ich zgłoszenie oznacza zgodę na wykorzystanie fotografii przez sieć PURPLE. Osoba zgłaszająca musi być autorem przesłanych prac. Autor musi uzyskać zgodę osób znajdujących się na zdjęciu na wykorzystanie zdjęć.

Nagrody
Główna nagroda: €500
Drugie miejsce: €300
Trzecie miejsce: €200

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 10 października 2012 r. podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast OPEN DAYS w Brukseli. Najlepsze zdjęcia zostaną wystawione podczas tego wydarzenia.

www.purple-eu.org

Oprac. Biuro Wielkopolski w Brukseli (kontakt: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć )


Zmieniony ( 27.06.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »